До уваги представників громадських інституцій ветеранів – учасників АТО/ООС

Дата: 28.07.2020 08:15

Запрошуємо усі зацікавлені громадські інституції ветеранів АТО/ООС Чернігівської області долучитися до роботи Координаційної ради ветеранів.

Засідання робочої групи ветеранів АТО/ООС щодо створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській обласній державній адміністрації раніше відбулося в облдержадміністрації.

У засіданні взяли участь представники всеукраїнських, місцевих та районних громадських організацій та органів влади:

1. Бутенко Руслан Володимирович – ГО «Сосницька спілка воїнів - учасників АТО».

2. Давиденко Костянтин Анатолійович – Відокремлений підрозділ м. Чернігів ВГО «Ветеранське Братерство».

3. Джевага Ярослав Михайлович – ГО «Прилуцький Козачий Полк».

4. Менайлов  Микола  Володимирович –  Чернігівський підрозділ ВГО  «ЛЕГІОН АТО».

5. Мироненко Володимир Володимирович – ГО «Спілка ветеранів АТО «ДОБРОБАТ «Чернігів».

6. Одноколов Олександр Олександрович – ГО «Жіноча волонтерська сотня самооборони Чернігівщини».

7. Сєрков Олексій Олександрович – ГО «Ветерани АТО Городнянщини».

8. Петренко Оксана Михайлівна – Відділ у Чернігівській області Міністерства у справах ветеранів України.

Учасники зустрічі обговорили питання доцільності створення Координаційної ради — майданчику та плацдарму для спілкування і комунікації ветеранів АТО/ООС області, перш за все — між собою, а також  для підвищення координації і співпраці з органами державної влади щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО/ООС, впливу на ці процеси та висловлювання своєї консультативно-дорадчої думки ветеранською спільнотою.

Ще одним пунктом порядку денного робочої зустрічі було розроблення типового проєкту Положення про Координаційну раду та визначення процедури утворення і зібрання перших установчих зборів.

Запрошуємо долучитися до роботи Координаційної ради всі зацікавлені громадські інституції ветеранів АТО/ООС Чернігівської області. Для цього до 7 серпня включно необхідно заповнити та надіслати запропоновану гугл-форму.

Особливо звертаємо увагу на необхідність прикріплення скан-копії або фотографії документу — протокольного рішення зборів керуючого органу громадської інституції про делегування обраного представника.

Попередній проєкт Положення додається для ознайомлення.

За додатковою інформацією звертайтесь до представників робочої групи за телефонами:

• Мироненко Володимир – 0632367115,

• Одноколов Олександр – 0637389071,

• Петренко Оксана – 0934039329,

або надсилайте повідомлення на e-mailkoordrada.ato.oos@gmail.com