Ліквідація стихійного сміттєзвалища в селі Короп'є

Дата: 16.07.2020 11:14

Сьогодні розпочалась ліквідація стихійного сміттєзвалища в селі Короп'є.

Аналізуючи постійні місця скупчення стихійних сміттєзвалищ доведено, що значна частина викидається у нічний час, а час утворення стихійних сміттєзвалищ налічується одним-двома днями, а подекуди й годинами після прибирання.

Серед причин утворення подібної ситуації є те, що власники відходів, які розміщені на несанкціонованих сміттєзвалищах, є невідомими.

У такому разі, відповідальність за ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ покладається на органи місцевого самоврядування.

Доки мешканці громади не усвідомлять власну відповідальність за збереження чистоти та вивіз власного сміття, яке не є побутовими відходами, зокрема залишки будівельних матеріалів, зрізаних гілок дерев, трави, старої побутової техніки та меблів тощо, підтримувати порядок та чистоту в населених пунктах громади буде майже не можливо.