Напередодні до Дня медичного працівника Комунальному некомерційному підприємству «Деснянський центр первинної медико – санітарної допомоги» Деснянської селищної ради презентували два нові кисневі концентратори КSOC- 5N.

Дата: 10.06.2020 12:18

За зверненням селищного голови до директора ВБФ «Фонд Сергія Тігіпка» Романа Польового, Комунальному некомерційному підприємству «Деснянський центр первинної медико – санітарної допомоги» Деснянської селищної ради презентували 2 прилади кисневого концентратора КSOC- 5N  на суму 84000 тисячі гривень, які будуть знаходитись в палатах  денного стаціонару Деснянської амбулаторії.

Цей прилад, за словами головного лікаря КНП «Деснянський центр первинної медико – санітарної допомоги» Деснянської селищної ради  Олександра Шинкаренка, дуже потрібен лікарні. Він дозволяє отримати чистий кисень високої концентрації зі звичайного атмосферного повітря. При необхідності, такий концентратор може частково замінити кисневий балон або централізовану подачу кисню і тому  може бути дуже необхідним під час ускладнення від коронавірусної інфекції.

Деснянська селищна рада в особі селищного голови Юрія Осташевського  висловилює подяку  ВБФ «Фонд Сергія Тігіпка» за допомогу в придбанні такого, вкрай, необхідного обладнання.