ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 06.05.2020 15:17

Виконавчий комітет Деснянської селищної ради, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад:

- завідувача сектором з публічних закупівель

Основні кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, вільне володіння діловою українською мовою, стаж роботи за відповідним напрямком не менше 2 років, знання вимог про службу в органах місцевого самоврядування, вміння працювати на персональному комп`ютері.

- головного спеціаліста сектору з публічних закупівель

Основні кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта, вільне володіння діловою українською мовою, стаж роботи за відповідним напрямком не менше 1 року, знання вимог про службу в органах місцевого самоврядування, вміння працювати на персональному комп`ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:  смт. Десна, вул. Ювілейна 1а, кб. №2 приміщення селищної ради,  тел.4-61-18.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу до органів місцевого самоврядування;
  2. копія паспорта громадянина України;
  3. копія ідентифікаційного коду;
  4. копія документа про освіту;
  1. особова картка (П-2ДС);
  2. 2 фотокартки 4х6;
  3. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).