Допомога соціально незахищеним верствам населення в період карантину

Дата: 12.04.2020 21:59

З метою забезпечення

З метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину Міністерство соціальної політики спільно з мережею магазинів АТБ із 09.04.2020 року розпочали роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами. Наша громада не стала винятком. Було визначено категорії громадян, віком від 80-ти років та осіб з І групою інвалідністі. Всі пакунки передані в старостинські округи Деснянської ОТГ та роздані людям.

Вміст пакету:

Пакет АТБ.
Олія 0.850 Олейна – 1 шт.
Макаронні вироби - 1 кг .
Крупа пшенична – 1 кг.
Чай «Батік» пакетований – 1 шт.
Цукор фасований – 1 кг.
Апельсин ваговий – 1 шт.
Папір туалетний – 1 шт.
Сіль – 1,5 кг
Пластівці 400г – 2 шт.
Печиво 190г – 1 шт.
Крупа рис – 1 кг.

Мешканці Деснянської ОТГ, що наразі потребують підтримки та допомоги, отримали продуктові набори та надзвичайно вдячні за підтримку. Щиро дякуємо Міністерству соціальної політики за впровадження благодійного проєкту, що спрямований на допомогу соціально незахищеним верствам населення в складний час.

Вміст пакету:

Пакет АТБ.
Олія 0.850 Олейна – 1 шт.
Макаронні вироби - 1 кг .
Крупа пшенична – 1 кг.
Чай «Батік» пакетований – 1 шт.
Цукор фасований – 1 кг.
Апельсин ваговий – 1 шт.