ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДЕСНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 19.03.2020 17:49

У зв'язку з введенням карантинних заходів на території України, просимо утриматися від відвідування сімейного лікаря в амбулаторіях.

ЗАРАДИ ВАШОЇ Ж БЕЗПЕКИ І ЗДОРОВ’Я ЗАКЛИКАЄМО, звертайтеся до медичного закладу у разі невідкладної ситуації, в інших випадках, консультуйтесь зі своїм сімейним лікарем у телефонному режимі.

ПЕРЕКОНЛИВЕ ПРОХАННЯ! Якщо у вас або членів вашої родини температура тіла вища за 38 0С, утруднене дихання, ядуха (раптовий приступ сильної задишки), ТЕЛЕФОНУЙТЕ сімейному лікарю або в реєстратуру медичного закладу та слідуйте інструкціям!  Або викликайте «швидку дорогу» (103).

Контактні телефони сімейних лікарів КНП «Деснянський ЦПМСД»:

• Воробей Валентина Миколаївна - 38 (063) 508-08-14;

• Писаренко Олександр Валерійович - 38 (093) 260-37-20;

• Хіль Ірина Петрівна - 38 (066) 131-77-18;

• Андрієску Роміка Костянтинович - 38 (093) 227-35-15;

Графік роботи сімейних лікарів КНП «Деснянський ЦПМСД» з 19 березня по 03 квітня:

• понеділок – п’ятниця: з 8.00  20.00;

• субота, неділя: з 8.00 – 20.00.

Телефон реєстратури Деснянської СЛА ЗПСМ (04646)-46-292.

Медики Деснянської громади розраховують на прояв свідомості з вашого боку і розуміння. Усім нам здоров’я та витримки!

Консультанти нададуть оперативну інформацію про коронавірус COVID-19, рекомендації щодо профілактики зараження та інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою.

Звернутись на неї можуть мешканці Козелецького району та найперше ті, хто повернувся з країн, де зафіксували спалахи хвороби.

На цьому етапі лінія діє на базі КНП КРР «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з 08:00 до 20:00 години.

Таким чином медики надають можливість максимально покращити комунікацію із громадянами з питань, пов'язаних з новою коронавірусною інфекцією COVID-19, адже часто причиною безпідставної паніки є необізнаність.