Шановні громадяни!

Дата: 18.03.2020 09:12

З метою запобіганню поширення захворюванню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019- nCoV просимо Вас без особливої потреби не відвідувати громадські місця, зокрема, магазини, банки, кафе, ресторани та інші.

Прохання до тих, хто контактував з особами, котрі були за кордоном або хто має такі симптоми, як: сухий кашель, підвищену температуру тіла вище 38 градусів за Цельсієм, утруднене дихання.

Ваші дії:

1. Самоізоляція;

2. Зателефонувати в реєстратуру по номеру телефону: (04646)-46-292 з 8:00 по 16:00, потім сімейному лікарю або в швидку медичну допомогу за номером- 103.

Згідно наказу головного лікаря КНП «Деснянський ЦПМСД» змінено графік роботи Деснянської СЛА ЗПСМ для посилення карантинних заходів. Прийом хворих відбуватиметься на час карантину до 15:00 та додатково перерва на 15 хвилин кожні 2 години для кварцування та вологого прибирання приміщень.