Юна спортсменка, якою ми пишаємося, захоплюємося і хочемо, щоб про її здобутки знали жителі нашої громади і поза її межами.

Дата: 10.03.2020 12:53

Мешканка села Тужар, Деснянської об’єднаної територіальної громади Олена Петренко з юного віку розпочала займатися спортом (штовхання ядра та диска).

Наполегливі тренування дали свої результати. Юна спортсменка стала призером відкритого чемпіонату Чернігівської області з легкої атлетики (метання ядра – ІІ місце), у чемпіонаті Київської області – І місце), у чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР в місті Кропивницькому (метання ядра – І місце ), на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики - І місце. Цей список власних здобутків можна продовжувати нескінченно. Громада пишається юною спортсменкою.

Так тримати Олено!