28 лютого 2020 року була підписана тристороння угода про співпрацю

Дата: 05.03.2020 10:23

28 лютого 2020 року була підписана тристороння угода про співпрацю між головою Чернігівської районної ради Олександром Ларченко, головою Деснянської селищної ради Юрієм Осташевським та директором КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Мариною Ніколаєвою.

Угода передбачає взаємодію та співпрацю з питань забезпечення права дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, що проживають (навчаються) на території Деснянської об’єднаної  територіальної громади на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення системного кваліфікованого супроводження фахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чернігівської районної ради Чернігівської області.