ТАЛАНТИ ТВОЇ, ДЕСНО!

Дата: 24.02.2020 14:50

23 лютого 2020 року, в приміщенні ГБО, відбувся звітний концерт «Таланти твої, Десно!» хореографічного колективу «Імпульс», який був утворений з 2011 року. Любов до танцю об’єднала їх. За роки існування його вихованцями стали понад 300 дітей віком від 3-х до 18 років і навіть їх матусі. Юні танцюристи є незмінними учасниками культурно – мистецьких заходів Деснянської громади. Про високий професійний рівень колективу свідчать його численні перемоги та нагороди на фестивалях, конкурсах. За весь час артисти вибороли: 2 районних, 4 обласних, 12 Всеукраїнських, 19 Міжнародних місць. Хореографія стала їх стилем життя. Це - велика дружня родина дітей і дорослих, яка усвідомлює, що танець – один з найпрекраніших видів мистецтва, одна з найдавніших мов, оволодіти якою при бажанні може кожен з нас.
Педагоги ЦТДЮ,батьки та громадськість впевнені, що хореографічний колектив «Імпульс» гідний присвоєння звання «Зразковий»