Сходи в селі Короп'є

Дата: 14.02.2020 16:16

Сьогодні в Короп’ївському старостинському окрузі перед громадою села Короп’є звітували    селищний голова Юрій Осташевський та староста Короп’ївського старостинського округу Михайло Дикуха. Після звітування, жителями села Короп’є піднімалися питання щодо медичної реформи, транспортного сполучення, земельні питання та питання вивозу сміття з стихійних місцезвалищ. На всі порушені питання жителям  громади були надані обґрунтовані роз’яснення. Роз’яснення щодо земельних питань роз’яснення надав головний спеціаліст  відділу земельних відносин, архітектури, містобудування Деснянської селищної ради Ярослав Шевченко.