Оклади посадових осіб

Дата: 11.02.2020 16:41

БРЕХНЯ: Официальная зарплата некоторых чиновников за 2018 год.
(данные с официального сайта национального агентства противодействия коррупции- public.nazk.gov.ua)

Плюс прибавьте к этому 30% ежемесячно на уплату налогов на зарплату за счёт поселкового совета.

ПРАВДА: Оклади посадових осіб та  службовців Деснянської селищної ради передбачені  Постановою КМУ №268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» .

Також цією постановою встановлено надбавки за ранг та вислугу років, порядок та розмір  матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні основної щорічної відпустки.

В пункті 11 е-декларації суб’єкт декларування зазначає нарахований дохід за звітний період без відрахувань податків: податку з фізичних осіб 18%, військовий збір 1.5%, та профспілкові 1%. Єдиний соціальний внесок складає 22%.

Вся заробітна плата працівникам нараховується згідно чинного законодавства.

Перевіркою Державною Аудиторською службою Північного офісу в Чернігівській області проводилась перевірка нарахування з/плати за 2016-2019 роки. Порушень в нарахуваннях не виявлено.

В 2018 році Юрченко Валентина Іванівна не працювала в Деснянській селищній раді. Юрченко В.І. з 15.07.2019 року по 02.10.2019 року - в.о. старости Карпилівського старостинського округу Деснянської селищної ради.