Сходи села в с. Лутава

Дата: 18.01.2020 14:10

18 січня відбулися сходи села в с. Лутава. У заході взяли участь селищний голова Юрій Осташевський, староста Карпилівського старостинського округу  Володимир Гламазденко, головний лікар КНЗ«Деснянський центр медико – санітарної допомоги» Деснянської селищної ради Олександр Шинкаренко.

Кожен мешканець села мав можливість задати питання та висловити власну думку. Під час спілкування було обговорено ряд актуальних питань, серед яких соціальне забезпечення,  будівництво вуличного освітлення, ремонт доріг, благоустрій території села й кладовища.

Селищний голова Юрій Осташевський  надав відповідні роз'яснення та поділився планами, що будуть реалізовуватись у поточному році й у перспективі для мешканців с. Лутава.