Програмні РРО відкриють нові можливості для платників

Дата: 27.12.2019 15:07

У зв’язку з прийняттям Закону України від 20.09.2019 № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» для користувачів програмних РРО відкриваються нові можливості.  Зокрема, використання РРО стає простішим, дешевшим та швидким.

Реєстрація РРО, передача та отримання даних здійснюватиметься онлайн через Електронний кабінет, що надасть можливість оперативно контролювати здійснення розрахунків. Замість паперових чеків застосовуватимуться електронні.

Функцію програмного РРО зможе виконувати будь-який пристрій (комп'ютер, планшет, смартфон), на який встановлено відповідне програмне забезпечення, яке можна буде завантажити безкоштовно.

Дозволяється працювати в режимі offline  (до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця), а потім надіслати звіт до ДПС.

Z-звіт створюватиметься в автоматичному режимі, що убезпечить платників від ризику санкцій за його не створення.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС

у Чернігівській області