1-го жовтня відзначаємо День людей похилого віку.

Дата: 30.09.2019 09:17

У с.Короп'є вже доброю традицією стало відзначати День людей похилого віку виставками творчих робіт "Захоплення, яке дарує радість", які вже другий рік поспіль проходять у сільському Будинку культури.
Ось і цього року майстрині-вишивальниці з радістю та захопленням відгукнулися на запрошення працівників культури Катерини Артюх та Неллі Кривенко взяти участь у святковій виставці та радо надали свої вишиті шедеври для експозиції.
Розмову про улюблене захоплення, про свої творчі плани майстрині продовжили за святковим чаюванням, впродовж якого гості обговорювали творчі здобутки, ділилися враженнями, досвідом та компліментами одна з одною.
Атмосфера на святі була дуже дружньою, привітною та затишною. Організатори виставки, учасники та відвідучачі залишилися задоволеними та щасливими від такої цікавої та приємної зустрічі та домовилися обов'язково зорганізувати такий захід й наступного року.
Виликою та приємною несподіванкою став візит до нашого Будинку культури Героя України Надії Савченко із сестрою Вірою та матір'ю Марією Іванівною, які саме перебували у гостинах в Короп'ї. Гості були приємно вражені та висловили щире захоплення нашою виставкою, затишком та красою Будинку культури та бібліотеки.

автор: Неллі Кривенко