Шановні жителі Чернігівщини!

Дата: 24.09.2019 16:24

Останніми днями в області скоєні безпрецедентні акти вандалізму. У Мені невідомі зловмисники на місцевому кладовищі спаплюжили пам’ятники загиблим учасникам АТО. Це сталося напередодні відзначення Дня міста. У Новгород-Сіверському районі пошкодили будівлю меморіального музею, де свого часу був будинок бійця, який загинув під час військових дій на сході країни.

Наруга над пам’яттю наших Героїв — тяжкий злочин. Викликає величезне занепокоєння й те, що подібні дії зловмисників мали місце і в інших областях нашої держави.

Усі маємо усвідомити: саме завдяки військовим, які зі зброєю в руках відстоюють незалежність України на сході, ми маємо змогу жити мирно та спокійно.

Шанувати пам’ять кожного загиблого — наш святий обов’язок і данина їх жертві.

Жителі області!

Звертаємося до вас з проханням не бути байдужими. У разі виявлення підозрілих намірів чи фактів вандалізму повідомляйте про це органи влади та Національну поліцію.

Разом дамо відсіч намаганням спаплюжити світлу пам’ять про наших Героїв.

Слава Україні!

Героям Слава