За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

Дата: 19.09.2019 11:09

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору. Це на 33,6 млн грн більше ніж за відповідний період  минулого року.

В серпні військового збору надійшло до бюджету 29,8 млн грн, що перевищує відповідний минулорічний показник на 4,7 млн гривень.

Забезпечили надходження на обороноздатність країни 7933 податкові агенти - юридичні особи в сумі понад 214,9 млн грн та 21517 фізичних осіб (приватні підприємці та громадяни)  в сумі 17,4 млн  гривень.

Найбільші суми військового збору сплачено платниками міст: Чернігова, Прилук, Ніжина, Козелецького, Чернігівського та Бахмацького районів.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у

Чернігівській області