Нова форма для юних футболістів

Дата: 09.09.2019 08:55

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Деснянської селищної ради є підтримка здорового способу життя нашої молоді . На сьогодні питання належного забезпечення матеріально-технічної бази наших спортсменів  є дуже важливим. Саме тому селищна рада  відгукнулася на прохання тренера футбольної команди Сердечного Віталія Івановича щодо закупівлі форми для футболістів та виділила кошти в сумі: 14 502 гривень на придбання 15 комплектів футбольної форми для старшої вікової групи (футболка , шорти, гетри) і 1 комплект для воротаря (футболка, шорти, гетри, рукавички для воротаря) та  11 479 гривень на інвентар:  16 м’ячів,  сітка для футбольних воріт, медична сумка з засобами для надання першої допомоги при травмах (сухий лід, холодний бинт, тейп, заморозка).Сподіваємось, що ця допомога стане однією зі складових для нових спортивних звершень.