День села Морівськ

Дата: 29.08.2019 11:35

28 серпня за старою традицією мешканці мальовничого села Морівськ відсвяткували - День села. Привітали жителів села голова Деснянської об'єднаної територіальної громади Юрій Осташевський та староста села Морівськ Микола Дяченко, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Глядачі були дуже задоволені, тож свято вдалося на славу. В ході свята відбувались спортивні змагання,  ігри та розваги для дітей і дорослих, батут, солодка вата, попкорн, аквагрим.

Живи село, і квітни ти квітками,
Живи село, ти є найкраще з усіх сіл.
Хай буде злагода і теплота поміж людями,
Хай небо голубіє, і буде завжди мир.