Протягом 7 місяців на соціальні потреби спрямовано понад 2,7 млрд  гривень

Дата: 21.08.2019 12:19

Платниками Чернігівщини за сім місяців поточного року  сплачено понад 2, 7 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Від юридичних осіб надійшло 2,4 млрд грн, або 88 відс надходжень. З них більше 1,3 млрд грн сплачено бюджетними установами (48 відс). Фізичні особи - підприємці сплатили 320,7 млн грн (12 відс).

Найбільшу питому вагу надходжень єдиного внеску забезпечують платники, що перебувають на обліку в Чернігівському, Прилуцькому та Ніжинському управліннях ГУ ДФС у Чернігівській області.

Нагадаємо, що на сьогодні розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 грн, при цьому розмір мінімального страхового внеску – 918,06 грн (4173 грн х 22 відс).

Також, слід мати на увазі, що всі фізичні особи – підприємці, члени фермерського господарства та особи, що займаються незалежною професійною діяльністю, мають сплачувати єдиний внесок за себе щокварталу.

Своєчасна та повна сплата єдиного внеску гарантує соціальну захищеність та вчасну виплату пенсій.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області