Від платників податків Чернігівщини на підтримку української армії надійшло близько 203 млн грн військового збору

Дата: 13.08.2019 10:29

За січень – липень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено близько 203 млн грн військового збору. Це майже на 29 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

В липні поточного року надходження військового збору склали понад 30 млн грн, що перевищує відповідніий період минулого року  майже на 4 млн гривень.

Зазначені суми надходжень військового збору надійшли від 7155 податкових агентів - юридичних осіб в сумі понад 187 млн грн та від 14767 фізичних осіб (приватних підприємців та громадян)  в сумі близько 16 млн гривень.

Найбільші суми військового збору сплачено платниками міста Чернігова, Прилук, Ніжина, а також Козелецького, Чернігівського, Бахмацького районів.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області