За сім місяців платникам податків Чернігівщини  з бюджету повернуто 741 мільйон гривень ПДВ

Дата: 05.08.2019 12:24

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб, протягом січня–липня поточного року підрозділами ГУ ДФС у Чернігівській області проведено у встановлені законодавством терміни камеральні перевірки 226 суб’єктів господарювання-0юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 693 мільйони гривень.

За відповідний період платникам повернено з бюджету 741 млн грн податку на додану вартість (з врахуванням невідшкодованих на початок року сум ПДВ).

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі більше 33 млн гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області