Наближається граничний термін сплати податку на доходи фізичних осіб за поданими деклараціями

Дата: 16.07.2019 15:05

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує, що 31 липня 2019 року - останній день сплати фізичними особами податку на доходи фізичних осіб та військового збору, зазначених в поданій ними річній декларації про майновий стан і доходи.

До 1 серпня 2019 року мають сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір приватні нотаріуси, адвокати, арбітражні керуючі та інші особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Нагадуємо, що реквізити рахунків для сплати податків та зборів платниками Чернігова та області розміщені на субсайті ГУ ДФС у Чернігівській області у рубриці Бюджетні рахунки.

Просимо вчасно розрахуватися з бюджетом.

Після закінчення зазначеного терміну до боржників застосовуватимуться штрафні (фінансові) санкції.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області