12 липня в селах Лутава та Отрохи Деснянської ОТГ відсвяткували день села

Дата: 12.07.2019 18:36

На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого.

Привітали громаду та його жителів секретар селищної ради  Ніна Рудь, староста Микола Дяченко та секретар Карпилівської сільської ради Валентина Юрченко, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Сільські аматори сцени організували святковий концерт. Радували своїм співом колективи: «Морівчаночка» (с. Морівськ), «Берегиня» (с.Максим) та «Полісяночка» (с. Карпилівка).

Усі бажаючі мали змогу познайомитися з виробами народного мистецтва та покуштувати смачні страви.Головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята. Дітлахи залюбки змагалися у веселих конкурсах. Переможців частували цукерками та подарунками.Окрім концерту гості та жителі сіл могли пригоститися рибною юшкою та шашликом.

Отож, залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.