Важливе рішення для "Нової української школи"

Дата: 30.05.2019 13:17

Важливе рішення ухвалили сьогодні депутати Деснянської селищної ради – на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» виділили 190000 гривень з місцевого бюджету.

Сума субвенції Деснянській об’єднаній територіальній громаді з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 237 у 2019 році становить 215012,00 гривень.

Всі ці кошти будуть спрямовані на закупівлю сучасних меблів, комп’ютерного та мультимедійного обладнання, дидактичного матеріалу для всіх перших класів закладів освіти Деснянської громади.