ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ VІI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ»

Дата: 27.05.2019 14:18

20 червня 2019 року в м.Чернігові  відбудуться відбіркові змагання серед потерпілих на виробництві, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Метою спартакіади є підтримка потерпілих на виробництві у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, допомога у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, а також залучення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості до вирішення їх проблем.

Змагання проводитимуться з шести видів спорту – армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів. Переможці відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях спартакіади, які відбудуться у вересні 2019 року в м.Ужгороді.

Бажаючих взяти участь у змаганнях просимо звертатися до Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за адресою:  смт. Козелець, вул..Фавста Сидорука,9, або за телефоном 4-17-67.

Козелецьке відділеняя управління

виконавчої дирекції Фонду соціального