Для громадян та учасників АТО
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
для громадян та учасників АТО, які протягом 2014-2019 рр. отримали дозволи на оформлення земельних ділянок на території Карпилівської сільської ради та ще не оформили право власності на землю
В зв’язку з приєднанням Карпилівської сільської ради до Деснянської селищної ради, отримані та не реалізовані дозволи на оформлення земельних ділянок на території Карпилівської сільської ради громадянами та учасниками АТО, втрачають свою чинність. Наголошуємо, що згідно чинного законодавства право власності на землю наступає лише після його державної реєстрації. Виходячи з цього, в терміновому порядку рекомендуємо Вам звернутися до виконавців землевпорядних робіт для оформлення права власності на земельні ділянки, щодо яких були надані дозволи на безоплатну приватизацію землі.
Деснянська селищна рада