Лікувально-оздоровчий комплекс «Прикарпатські зорі» запрошує на відпочинок

Дата: 22.05.2019 12:41

Добрий день!

Лікувально-оздоровчий комплекс «Прикарпатські зорі» запрошує на відпочинок та оздоровлення дітей від 7 до 16 років в Карпатах, в селі Слобода, Коломийського району, Івано-Франківської області (пече ніжинська ОТГ).

Лікувально-оздоровчий комплекс «Прикарпатські зорі» розташований між гір у чудовому мальовничому місці. Хвойні та мішані ліси створили тут цілющий мікроклімат, який разом з рослинними та мінеральними ресурсами здавна використовувався для лікування та реабілітації.

Комплекс «Прикарпатські зорі» уже протягом десятиліть приймає на відпочинок тисячі дітей не тільки з Коломийського  району, а й інших куточків України. Серед гірської природи та розмаїття місцевої культури діти глибше пізнають особливості регіону та гуцульських традицій.

У двох поверховому приміщенні спального корпусу знаходяться двох-чотирьох спальні кімнати з усіма зручностями.

Щоденне п'ятиразове харчування, раціонально збалансоване, ситне та смачне.

В таборі «Прикарпатські зорі» працюють кваліфіковані вихователі, та кожного дня проводяться дискотеки, різноманітні конкурси та змагання, з нагородженням призами переможців.

На території табору є стадіон, міні футбольне поле, п’ять волейбольних площадок, гімнастичні споруди, а також столи для гри з настільного тенісу.

Організовуються одноденні та дводенні походи з ночівлею в наметах.

Відпочинкові зміни 21 день (за бажанням можуть змінюватись кількість змін та дати заїздів):

1 заїзд: 1 червня – 21 червня;

2 заїзд: 23 червня – 13 липня;

3 заїзд: 15 липня – 4 серпня;

4 заїзд: 6 серпня – 26 серпня

Вартість одного дня перебування в закладі по Івано - Франківській області 450.00 гривень.

В таборі Ваші діти знайдуть вірних друзів, гостинний персонал та отримають приємні враження на цілий рік!

Контакти:

село Слобода, вул. І.Франка,5

Коломийський район

Івано-Франківська обл.

Тел.моб.067-78-71-999,

097-89-50-247

Тел.(03433)5-08-86

przori@ukr.net

З повагою, директор                                            Прокопів Марія Олексіївна