Про проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та Дня благоустрою територій населених пунктів Деснянської селищної ради

Дата: 25.03.2019 15:36

Увага!!!

З метою належного упорядкування пам’яток архітектури, місць поховань загиблих воїнів, кладовищ, благоустрою прибудинкових територій та парків, очищення від сміття берегів водойм та озеленення пунктів Деснянська селищна рада вирішила:

- з 25 березня по 25 квітня 2019 року  провести щорічну акцію «За чисте довкілля» з озеленення та благоустрою території населених пунктів Деснянської селищної ради,

- 20 квітня 2019 року провести День благоустрою територій населених пунктів Деснянської селищної ради спільно з 169 НЦ, БУ-1, Остерською  КЕЧ району, за участі підприємств, установ, організацій та мешканців сіл та селища.

- Керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів: привести в належний санітарний стан будівлі, прилеглу до них територію.

- Приватним підприємцям в зазначені строки: прибрати навколишню територію від сміття та сухої трави, пофарбувати застарілі паркани, встановити урни для сміття і т.д.