Увага! Змінився порядок сплати по деяких податках і зборах!

Дата: 05.03.2019 08:30

Звертаємо Вашу увагу на те, що у 2019 році у зв’язку із внесеними до Бюджетного кодексу змінами змінився порядок сплати по деяких податках, зборах.

Так зокрема, з 01.01.2019 року Державною казначейською службою було закрито рахунки по рентній платі за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ККД 13030100) (за балансовим рахунком 3311 «Кошти, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами», символ звітності 366) з територіальною ознакою районів та відкрито з територіальною ознакою сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад.

По рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування (ККД 13010100) (за балансовим рахунком 3311 «Кошти, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами», символ звітності 354) залишились відкритими рахунки з територіальною ознакою районів для сплати до районних бюджетів. Разом з тим, були відкриті рахунки з територіальною ознакою ОТГ (з КОАТУУ, що відповідає адміністративному центру ОТГ) для сплати рентної плати до бюджетів ОТГ, створених на території цих районів.

Для фізичних осіб змінився порядок сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.