Про грошову оцінку сільськогосподарських земель у 2019 році

Дата: 19.02.2019 15:52

Згідно інформації, отриманої від Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру,  наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №552 «Про затвердження технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення» затверджено відповідну технічну документацію. Наказ набрав чинності з 01.01.2019 року.

Доступ до перегляду нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів можливо здійснювати на сайті Держгеокадастру України за адресою: https://ngo.land.gov.ua.

До уваги платників: у ході камеральних перевірок податкових декларацій з плати за землю та податкових декларацій платника єдиного податку четвертої групи буде використано   інформацію  Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області