Обговорення проблеми торгівлі людьми, виявлення та надання допомоги ПТЛ

Дата: 08.02.2019 08:21

07 лютого 2019 року в Деснянській селищній раді відбулась робоча зустріч в рамках проекту «Впровадження  Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в громадах Чернігівської області» спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту, Служби у справах дітей Чернігівської ОДА, Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Відділу ювенальної превенції ГУНП в Чернігівській області. Метою проекту було донесення інформації до органів місцевого самоврядування про проблему торгівлі людьми, сприяння виконанню законодавства про протидію торгівлі людьми, виявлення та надання допомоги ПТЛ, виділення фінансування на цю діяльність та створення інфраструктури для забезпечення доступу до допомоги ПТЛ в громадах.