До уваги жителів смт. Десна!

Дата: 06.02.2019 15:59

29 січня 2019 р. відбулося засідання виконавчого комітету Деснянської селищної ради  з питання затвердження протоколу комісії по відбору виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів. Переможцем конкурсу визначили ТОВ «ЕКО-СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ».Вартість послуги з 1 людини в смт. Десна складатиме 28 грн. на місяць. Послуга буде нараховуватись на фактично проживаючих людей. Всі пільги та субсидії, що надаються населенню, розповсюджуються на вивіз сміття.

ТОВ «ЕКО-СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ» вже розпочало роботу з підписання договорів на вивіз твердих побутових відходів. З 07.02.2019 р. в приміщенні Остерської КЕЧ р-ну на 2 поверсі в залі засідань буде працювати менеджер ТОВ «ЕКО-СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ». Для зручності заключення договорів з  09.02.2019 р. менеджери будуть ходити і по квартирах.

Документи необхідні для заключення договорів: -паспорт, код,

-при наявності пільги – документ, що підтверджує право на пільгу або субсидію.

Наголошуємо про необхідність заключення  договорів на вивіз твердих побутових відходів.

Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів.

Деснянська селищна рада.