Україна – єдина країна

Дата: 28.01.2019 12:36

З метою зміцнення та єдності українського народу, формування активної громадської позиції щодо єдиної цілісної держави організатор волонтерського руху – директор Деснянського ПНЗ ЦТДЮ, керівник гуртка «Юні музеєзнавці – патріоти» Миронова Л.М. спільно із колегами, вихованцями позашкільного навчального закладу та їх батьками до 100-річчя Соборності України провели патріотичну акцію «Україна-єдина країна».
Всі разом збирали теплі речі, підручники, художню літературу; писали листи дружби та єднання; приносили цукерки, грецькі горіхи.
25 січня 2019 року до музею ГЕРОЇВ АТО ЦТДЮ завітали гості – Президент «Місії Добра України» Олена Володимирівна Седлер та її помічник Олексій Володимирович Тараканов, яким ми передали дарунки для дітей села Мирне зони ООС. Волонтери розповіли про тяжкі умови навчання та проживання підлітків Донеччини; про здобутки благодійного фонду «Місія Добра України», запропонували, в подальшому, провести спільний загально-масовий захід для військовослужбовців – учасників бойових дій.
Особливо вразили нас символічні подарунки та малюнки від дітей Центру творчості дітей та юнацтва села Мирного, які будуть передані активним учасникам акції. О.В.Седлер та О.В.Тараканову дуже сподобалася виставкова зала ЦТДЮ. З метою обміну досвідом відібрали для дітей с.Мирного оригінальні вироби вихованців гуртків «Дотик до мистецтва» (керівник гуртка Яжук О.В.), «Сувенірна лавка» (керівник гуртка Лялька О.В.), «Петриківський розпис» (керівник гуртка Павловська І.В.).
Єднаймося, брати українці!

(Фото: Рогинська В.О.)