Гордість Деснянської громади.

Дата: 17.01.2019 12:55

Пам'ятаєте, ми писали про досягнення юних фотоаматорів Деснянський ПНЗ "Центр творчості дітей та юнацтва", вихованців талановитого керівника Alina Olifer:https://m.facebook.com/story.php…
На Всеукраїнський етап конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно» (заочний) від Чернігівської області представлено 182 роботи. За рішенням журі Всеукраїнського конкурсу 24 роботи учасників отримали призові місця. Серед переможців - вихованці Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» Деснянської селищної ради: І місце – Лисих Назар, ІІ місце – Пінчук Дар´я, ІІІ місце – Пінчук Дар´я (керівник А. Оліфер).
Вітаємо Назара Лисих та Дар'ю Пінчук з перемогою! Так тримати!

Підсумки обласного етапу та Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний)

У листопаді 2018 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний), який проводився Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.
На розгляд обласного журі подано 344 роботи від 170 юних фотолюбителів закладів позашкільної та загальної середньої освіти Борзнянського, Новгород-Сіверського, Прилуцького, Чернігівського районів, Бобровицької, Вертіївської, Городнянської, Деснянської, Комарівської, Менської, Носівської, Сновської, Холминської об´єднаних територіальних громад, міст Ніжин, Новгород-Сіверський, Прилуки, Чернігів.
Конкурс проводився за трьома віковими категоріями у номінаціях: «Пейзаж», «Флора та фауна», «Портрет (репортажний та студійний)», «Репортажне фото», «Побутові або жанрові фотографії», «Позажанрове фото», «Архітектура», «Макрофотографія», «Натюрморт» та «Фото з застосуванням програми «Adobe Photoshop».
За результатами рішення членів журі обласного етапу 147 робіт посіли призові місця. Усі заклади позашкільної та загальної середньої освіти області мають досягнення.
На Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно» (заочний) від Чернігівської області представлено 182 роботи. За рішенням журі Всеукраїнського конкурсу 24 роботи учасників отримали призові місця:
Районний Будинок школяра Прилуцької районної ради – 6 переможців: І місця – Шинкаренко Володимир (керівник А.Пасівенко), Жмако Володимир (керівник С.Жмако); ІІ місце – Терницька Єлізавета (керівник Л.Назаренко); ІІІ місця – Заболотна Лілія (керівник Л.Назаренко), Безгубченко Олександра (керівник М.Шматко), Поліщук Богдан (керівник В.Поліщук).
Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді – 5 переможців: І місця – Ігнатов Микита, Кирилов Валентин, Матюшенко Іван (керівник В.Кошмал); ІІ місце – Заденесець Вадим (керівник А.Якимчук); ІІІ місце– Ігнатов Микита (керівник В.Кошмал).
Деснянський позашкільний навчальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва» Деснянської селищної ради – 3 переможці: І місце – Лисих Назар, ІІ місце – Пінчук Дар´я, ІІІ місце – Пінчук Дар´я (керівник А.Оліфер).
Ніжинська станція юних техніків Ніжинської міської ради – 2 переможці: ІІІ місця – Максименко Станіслав, Волосянкін Нестор (керівник І.Волосянкін).
«Станція юних техніків» Новгород-Сіверської міської ради – 2 переможці: ІІ місце - Бородуля Олег, ІІІ місце – Веташ Анастасія (керівник О.Кузьмін).
Вертіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса Вертіївської сільської ради - 1 переможець: ІІ місце - Кичко Олег (керівник В.Носач).
Комунальний заклад «Новгород-Сіверський районний будинок дитячої та юнацької творчості» Новгород-Сіверської районної ради - 1 переможець - : ІІ місце – Павловська Анна (керівник Н.Павловська).
Комунальний позашкільний навчальний заклад Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва - 1 переможець: 1 місце - Зленко Софія (керівник В.Івкін),
Сновська станція юних техніків Сновської міської ради - 1 переможець: ІІІ місце – Апецько Владислав (керівник В. Рум’янцев).
Сновський Центр дитячої та юнацької творчості Сновської міської ради - 1 переможець: І місце – Кравченко Тетяна (керівник К.Красільнікова).
Станція юних техніків Носівської міської ради - 1 переможець: І місце – Попова Карина (керівник В.Плечистий).

Вітаємо переможців!