Традиції маланкарства відродили і в селі Короп’є

Дата: 14.01.2019 12:50

Традиції маланкарства відродили і в селі Короп’є. На святкування завітали не лише жителі сусідніх сіл, а й представники місцевого самоврядування.
Свято провели з метою вшанування українських традицій та звичаїв. Маланку, Василя, козу, чорта та щедрувальниць радо зустріли в будинку культури, а казкове дійство принесло багато радощів співробітникам та гостям.
Ряджені в комічний жіночий та чоловічий одяг, співали, жартували та бешкетували, вітаючи колективи.
У святковий день відчувалась позитивна емоційна взаємодія артистів з глядачами, яких виявилось чимало.
Для глядачів дійство видалось приємним та несподіваним подарунком. Усі присутні поринули в стародавні минулі українські часи та долучились до традицій стародавнього народу.