День селища!

Дата: 05.11.2018 16:38

Щорічно, за традицією, 1 листопада, мешканці селища Десна відзначають день селища.

Урочисті заходи відбулися в Гарнізонному будинку офіцерів. Ведучі від усього серця вітали теплими словами всіх присутніх. Слова шани звучали на адресу найстарших мешканців селища, згадали тих, хто народився цього року і тих, хто став на весільний рушник 25 років тому.

Концертну програму прикрасили виступи дітей з Деснянського ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва», Деснянського НВК, викладачів Деснянської дитячої музичної школи, військового оркестру 169 НЦ, Максима Потебні – соліста військового оркестру Сухопутних військ ЗСУ м. Чернігова.

Із вітальними словами до громади звернулася секретар селищної ради

Ніна Рудь. Вона подякувала людям, які небайдужі до проблем селища, а також  побажала добробуту всім мешканцям селища, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і свої можливості.

В ході святкового концерту були відзначені подарунками працівник освіти, медицини, військовослужбовці, підприємці, працівники поштового відділення, Будинкоуправління №1.

Також всі бажаючі мали змогу взяти участь у розіграші безкоштовної лотереї.

Фото без описуФото без опису