Про добровільне приєднання територіальних громад

Дата: 02.11.2018 10:34

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад» зобов’язую:

ЗАТВЕРДЖЕНО розпорядження

голови обласної державної адміністрації

01 листопада 2018 року № 625

ВИСНОВОК

Чернігівської обласної державної адміністрації
щодо відповідності Конституції та законам України
проектів рішень Деснянської селищної ради, Карпилівської сільської ради
Козелецького району Чернігівської області «Про добровільне приєднання

територіальних громад»

1. Підстава для розроблення проектів рішень щодо добровільного приєднання територіальних громад.

Проекти рішень Деснянської селищної ради, Карпилівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад», якими передбачено приєднання територіальних громад Карпилівської сільської ради Козелецького району до Деснянської селищної ради об’єднаної територіальної громади, розроблено відповідно до ст. 82 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

1. Відповідність проектів рішень щодо добровільного приєднання територіальних громад Конституції України.

Проекти рішень відповідають Конституції України.

1. Відповідність проектів рішень щодо добровільного приєднання територіальних громад законам України.

Проекти рішень відповідають законам України.

1. Узагальнений висновок.

Проекти рішень Деснянської селищної ради, Карпилівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад» відповідають Конституції та законам України.