Стрітболу в Десні бути

Дата: 30.07.2018 09:01

29 липня за підтримки селищного голови Юрія Осташевського в смт. Десна на спортивному майданчику відбувся традиційний відкритий турнір по стрітболу 3х3 «Street fest 2.1.6.». Баскетбол для десняннців є одним із улюблених видів спорту. Тому вже шість років поспіль традиційно проводяться змагання в нашому селищі . Протягом року таких турнірів буде декілька. Саме сьогодні відбулось відкриття сезону. З вітальним словом до учасників турніру звернулась заступник селищного голови Тетяна Прокопенко, яка наголосила на тому, що Деснянська селищна рада підтримує розвиток спорту, а також створює всі відповідні умови для проведення відповідних заходів. Гра розпочалась з подарунків. Від імені голови громади Юрія Осташевського завідувач сектору культур, туризму, спорту та зв’язками з громадськістю Ірина Шурубура вручила шкіряний м’яч та побажала гарної гри.
Участь в змаганнях взяли команди з Десни, Остра, Калити. В запеклій боротьбі визначились переможці:
І місце – команда з м. Остра
ІІ місце – команда Десна 2
ІІІ місце команда Десна 1
Також були нагороджені: кращий гравець турніру– Юрій Полівода (Остер) та переможець конкурсу з «баскетбольної майстерності» Богдан Бондарук (Десна 1). Дякуємо судді з Федерації баскетболу України Артему Ляшенко за допомогу в суддівстві гри. Всі команди – переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Організаторами турніру виступили Федерація баскетболу Козелецького району та сектор культури, туризму, спорту та зв’язками з громадськістю Деснянської селищної ради.