Свято з баскетболу
Дата: 04.06.2018 08:27
Кількість переглядів: 472
Сьогодні, 2 червня в спортивному залі Гарнізонного будинку офіцерів відбулось Свято з баскетболу присвячене Дню захисту дітей, участь у якому взяли команди « Десна» та «Отер». Діти продемонстрували свої вміння та навички з баскетболу. Свято передбачало не лише командну гру, а й конкурси з елементами баскетболу для глядачів. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда "Остер". Всі учасники заходу отримали нагороди та подарунки. Деснянська селищна рада на чолі з Юрієм Осташевським активно підтримує розвиток спорту . В цьому році юні баскетболісти Десни отримали подарунки від громади, а саме баскетбольні манішки, м’ячі та інший спортивний інвентар для покращення тренувань. Подарунки вручила Ірина Шурубура завідувач сектору культури, туризму, спорту та зв’язками з громадськістю. Особлива подяка тренеру дитячої баскетбольної команди Олексію Мєдвєдєву за виховання підростаючого покоління. Свято пройшло в чудовій, дружній атмосфері!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05389882/4089210dccbbb428a37aaa4a289e0f9e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05389882/fcb6f4ca8d21700aab0864a293936c21.jpg)