Навчальна поїздка представників ОМС до Деснянської ОТГ

Дата: 30.05.2018 12:43

29 травня з візитом по обміну досвідом завітала делегація представників з Київської, Тернопільської, Херсонської областей. Мета візиту обмін досвідом з актуальних питань, а саме формування та розвиток системи освітніх, медичних послуг в умовах децентралізації. Також багато уваги було приділено організації позашкільної освіти, розвитку культурного життя в громаді. Зустріч розпочалась в Деснянському навчально-виховному комплексі «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня». Перед присутніми виступив селищний голова Юрій Осташевський, який презентував громаду та відповів на поставлені запитання. Раїса Левосюк – начальник відділу освіти розповіла про організацію освітніх послуг в Деснянській ОТГ. Гостям була представлена медіатека, логопедичний кабінет, відремонтована актова зала. Однією з невід’ємних складових освітньої системи є позашкільна виховна робота, тому в громаді в минулому році було створено Деснянський позашкільний навчальний заклад "Центр творчості дітей та юнацтва". Туди завітала делегація, гості відвідала музейну кімнату та відкриті майстри-класи з виготовлення рамок для фотокарток. Велика увага була приділена особливостям реформування ПМСД в межах громади. Людмила Кузьмин – головний лікар Деснянського центру ПМСД презентувала роботу Деснянської амбулаторії, звернувши увагу присутніх на головну родзинку в нашій медицині – соляну кімнату. Також наші гості відвідали Короп’ївський старостинський округ, де ознайомились з роботою ФАПу, Будиноку культури, бібліотеки. Під кінець візиту, представники делегації зазначили, що було напрочуд цікаво і вони отримали багато нової інформації з питань децентралізації, яка буде для них корисною.