День святої Трійці в с. Короп’є

Дата: 29.05.2018 09:09

Вчора, 27 травня 2018 року, на День святої Трійці, в селі Короп’є Деснянської громади відбулися святкування з нагоди Храмового свята . На сцені будинку культури виступали діти та запрошений з с.Тужар народний аматорський колектив «Тужаряночка». Звернулися до жителів та гостей з привітаннями та святковими побажаннями селищний голова Юрій Осташевський та староста села Михайло Дикуха. Лунали пісні , вірші, гуморески. Для дітей розваги, батути, попкорн, повітряні кульки. В фойє будинку культури присутні могли побачити виставку робіт місцевих майстринь. Після святкового концерту всіх присутніх пригощали смачною юшкою.