Оздоровча_кампанія_2018

Дата: 07.05.2018 15:10

Питання підготовки до оздоровчої кампанії - 2018 розглянули 5 травня 2018 року у Відділі освіти Деснянської селищної ради.
Вже традиційно на нараді були присутні керівники закладів загальної середньої освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи та начальники таборів з денним перебуванням учнів.
Цього літа в Деснянській ОТГ працюватимуть 3 пришкільні табори з денним перебуванням учнів та літня мовна школа. Відпочинковими послугами планується охопити 513 дітей шкільного віку. Орієнтовний кошторис витрат на проведення оздоровчої кампанії - 283 466,10 гривень.
Якісні, змістовні та безпечні відпочинкові послуги - пріоритет роботи закладів освіти громади.