Програма ЄС “ERASMUS for Young Entrepreneurs”

Дата: 23.04.2018 16:07

Козелецька районна державна адміністрація інформує, що Чернігівська ТПП стала одним з п’яти партнерів в Україні програми Європейського Союзу - ERASMUS for Young Entrepreneurs”.

В рамках цієї ініціативи українські підприємці-початківці (стаж ведення господарської діяльності до 3-х років або громадяни, які планують розпочати власний бізнес) мають унікальну можливість поїхати на стажування до однієї з країн ЄС з метою отримання досвіду ведення бізнесу, удосконалення своїх управлінських навичок, підвищення конкурентоспроможності себе, як власника бізнесу та свого підприємства, відкриття доступу до ринків на міжнародному рівні.

Головні ідеї програми – це підвищення кількості конкурентоспроможних підприємців та їх сталості, заохочення до підприємницької культури, підтримка створення робочих місць та інтернаціоналізація МСБ.

Детальна інформація про програму “Erasmus for Young Entrepreneurs” за посиланням: http://chamber.cn.ua/ru/services/land.