КВІТНЕВІ ВИКРУТАСИ 2018

Дата: 19.04.2018 09:45

Суботнього ранку, 14 квітня, вирушили за черговою ПЕРЕМОГОЮ вихованці хореографічного колективу "Імпульс" зі своїм керівником Джуджук Юлією Василівною, колегами та батьками до м.Ніжин на Міжнародний фестиваль Квітневі викрутаси - фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва. Славили Деснянський позашкільний навчальний заклад "Центр творчості дітей та юнацтва", славили військове містечко Десну.
Серед 89-ти художніх номерів "Повітряний екіпаж" виборов золотий Диплом, "Веселі Мікі-мауси" та "Роза пустелі" - срібні Дипломи, "Обійми" (соло Стрельникова Анастасія) - бронзовий Диплом.
Продовжуємо славити землю наших батьків, славну Деснянську громаду!!!