Фінал конкурсу "Козелеччина має Талант"

Дата: 02.04.2018 16:04

Таланти Деснянської громади безмежні. Не лише молодь на високому рівні представляє свої номери на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах займаючи призові місця, а й викладачі Деснянської дитячої музичної школи, Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня», Деснянського «Центру творчості дітей та юнацтва». Вони на високому рівні представили громаду на конкурсі «Козелеччина має талант – 3» та зайняли призові місця.
ГРАН-ПРІ - Влад Шудра – учасник ансамблю народних інструментів Деснянської дитячої музичної школи. Композиція «Ватра»
Інструментальний жанр.
І місце – ансамбль народних інструментів викладачів Деснянської дитячої музичної школи. Композиція «Чорна редька. Ту степ»
Сучасна хореографія.
І місце танцювальний колектив вчителів Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня» Танок «Солдатський»
Народна хореографія.
І місце – танцювальний колектив вчителів Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня». Танок «Лебідки»
Вокал.
І місце – Яжук Олександра ( вчитель Деснянського «Центру творчості дітей та юнацтва» ). «Золотий фокстрот»
ІІІ місце – Бабич Христина ( вчитель Деснянського «Центру творчості дітей та юнацтва» ). Пісня «Материнська любов»
Автентичний вокал.
ІІ місце - Якуб Ольга та Янко Марія ( учасники колективу «Морівчаночка»). Пісня «Ой розвивайся да старий дубе»
Колективи
Дуети.
ІІ місце – Половецький Олександр та Назаренко Лариса ( вчителі Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня»). Пісня «Люблю»
Колективи.
ІІ місце - Аматорський колектив «Тужаряночка». Пісня «Україно, моя Україно»
Художнє читання.
ІІ – місце - Шостка Ніна ( учасниця колективу «Морівчаночка). Вірш « А жінка в світ приходить для любові»
За активну участь у конкурсі грамотою були нагороджені Цимбаліст Віта ( учасниця колективу «Тужаряночка») пісня «Сім’я» та Караман Ірина ( вчитель Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня») пісня «Жінка – легенда».
Вітаємо та бажаємо не зупинятись на досягнутому!