Схід села в с. Лошакова Гута

Дата: 15.02.2017 15:45

Фото без описуФото без опису

15 лютого у селі Лошакова Гута, яке входить до складу Деснянської ОТГ, головою якої є Ю.В.Осташевський  відбувся схід села у якому взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Титаренко Василь Миколайович,  староста сіл Сорокошичі, Тужар, Косачівка, Лошакова Гута, хутір Бір Савенок Світлана Василівна.

Староста Світлана Василівна доповіла громаді про зроблене у 2016 році, детально проаналізувала те, що  вдалося зробити з запланованого, а також причини через які все ж не вдалося втілити в життя задумане. Серед найважливіших завдань, які ставить громада це - питання повноцінного функціонування фельдшерського пункту, відкриття аптечного пункту, вирішення питання щодо опалення сільського клубу.

Перші кроки уже зроблено – проведено ремонт покрівлі Косачівської ЗОШ І-ІІІ ст., ремонт сільського клубу, ремонт доріг, розпочато будівництво зовнішнього освітлення вулиць, придбано господарську техніку, аудіо апаратуру для закладів освіти.

На щорічних сходах села жителі дають завдання для подальшої роботи органів місцевого самоврядування.