Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

Дата: 21.06.2017 15:43

На виконання листа Світового конгресу українських молодіжний організацій «СКУМО» від 09.06.2017 Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє про організацію Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017».

22-23 серпня 2017 року в м. Дніпрі в рамках Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017», відбудуться Річні збори Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО).

Основними завданнями заходу є: мережування керівників українських молодіжних та громадських організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації та об’єднання світового українства, заради підтримки та допомоги Україні, а також розбудови міжнародних діаспорних структур, зміцнення існуючих та налагодження нових міжнародних контактів з молоддю, підприємцями, громадськими та культурними діячами України.

До участі у Форуму запрошуються лідери та керівники українських молодіжних громадських організацій.

Для участі у Форуму необхідно до 12 серпня 2017 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://fumd.skumo.org

За додатковою інформацією звертатись: fumd@skumo.org, або за телефоном (067)637-17-04.

З метою підготовки узагальненої інформації просимо до 10 серпня 2017 року надати Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації на електрону адресу: dsms_post@cg.gov.ua данні про учасників поїздки за формою, що додається.

ПІБ

Місце роботи/навчання