Відкрили ФАП у с. Короп’є

Дата: 21.11.2017 15:41

21 листопада в с. Короп’є відбулось відкриття оновленого фельдшерсько-акушерського пункту. Відкриття ФАПу дає можливість покращити інфраструктуру населеного пункту та створити комфортні умови й додаткові зручності для пацієнтів. На сьогодні пріоритетним завданням громади є розвиток соціальної сфери, зокрема реконструкція медичних закладів. Це дуже важливий крок, який здійснено задля збереження та турботи про здоров’я мешканців громади. У ФАПі с. Короп’є проведено масштабний обсяг робіт як зовні, так і всередині. Встановлено сучасне енергозберігаюче опалення, забезпечено холодним та гарячим водопостачанням, замінено вікна на металопластикові. Також очільник територіальної громади Ю.В.Осташевський зазначив, що планується облаштування подвір’я, обладнання дитячого майданчика. Учасники заходу оглянули приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, й зазначили, що у закладі створено належні умови для надання якісної медичної допомоги. Чимало теплих слів від мешканців громади й представників влади лунало й на адресу медпрацівників ФАПу, адже вони справжні професіонали своєї справи. Працівники медзакладу дякували усім присутнім, бажали їм міцного здоров’я і висловили сподівання, що пацієнти звертатимуться до них тільки з метою профілактики захворювань.