День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2018 15:32

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.
Сьогодні деснянці із вдячністю згадують тих, хто, жертвуючи власним життям, виконував свій військовий обов’язок.
Біля пам’ятного знаку воїнам – афганцям відбувся мітинг з нагоди 29 – ї річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в якому взяли участь представники органу місцевого самоврядування, керівники 169 навчального центру, воїни – афганці, мешканці громади.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих в Афганістані.
Урочистості продовжилися святковим концертом у Гарнізонному будинку офіцерів.